O nás
   Firma RUDOLF HANÁK byla jako ryze česká založena v roce 1991 s tím, že se již od počátku své podnikatelské činnosti zaměřila na výrobu a montáž stínící techniky a nábytku, včetně veškerých servisních služeb spojených s jejich dodávkami a montáží. Za tuto dobu vybudovala výrobní zařízení a síť prodejních i montážních středisek po celém území České republiky, čímž získala pevné místo na trhu.


Základem obchodního programu firmy je vlastní výroba žaluzií vertikálních i horizontálních, rolet a vrat, dále pak zakázková výroba skříní, kuchyní a nábytku na míru, kterou využívá na 20 firemních montérů v montážních střediscích
a nejméně 80 odběratelských subjektů.

Od konkurence, která se na trhu velmi rychle rozvíjí, se snažíme odlišit zejména kvalitou, šíří nabízeného sortimentu, cenou a především servisem i rychlostí nabízených služeb. To vše jsme schopni ovlivňovat zejména proto, že jsme přímými výrobci a s vědomím odpovědnosti k zákazníkovi používáme jen kvalitních materiálů.

Z našeho skladu prodáváme komponenty a materiál potřebný pro výrobu žaluzií i jiným výrobcům, stínící techniku, moskytiéry, rolety, vrata a nábytek stavebním a okenářským firmám. Občanům provádíme v rámci možnosti opravy žaluzií instalovaných i jinými nevýrobními firmami.

Zkušenosti, které máme s výrobou, nám dovolují rozvíjet další aktivity pro obohacení nabízených služeb. Takto začali naši technici montovat i plastová i EURO okna.