Venkovní rolety pro zimní zahradyRolety pro zimní zahrady MINIROL jsou unikátním produktem ze sortimentu této značky, zejména díky složitosti a technické náročnosti samotné konstrukce. Díky těmto roletovým systémům lze navodit příjemné klima v zimní zahradě a také ušetřit nemalé finanční prostředky za topení v zimním a klimatizaci v letním období.

Rolety pro zimní zahrady jsou svojí konstrukcí odlišné od ostatních roletových systémů MINIROL. Rolety se mohou pohybovat téměř ve vodorovné poloze a ovládání musí být motorické. Odvíjení je zajištěno díky komplexu lanek, na které motor přes kompenzační pružinu přenáší kroutící moment.

Omezením je pouze šířka jednoho pole, která může být maximálně 1800mm. Konkrétní návrh je prováděn přímo na míru a dle požadavků zákazníka s ohledem na podmínky instalace. Rolety pro zimní zahrady MINIROL je možné na přání vybavit také termostatem, který zajistí automatické zastínění na základě určité intenzity slunečních paprsků.

Jelikož je zimní zahrada pro svého majitele nejenom koníčkem, ale zeména dekorativním prvkem příslušného obydlí, samozřejmostí je široká barevná škála provedení s možností lakování jednotlivých komponent do jakékoli barvy vzorníku RAL či potažení renolitovou fólií v několika variantách imitace dřeva.