Venkovní rolety pro střešní okna

Rolety pro střešní okna MINIROL obecně nazývané jako MINIROL SKY jsou vhodným prvkem pro jakýkoli typ střešních oken. Kromě kvalitního provedení, jež je naprostou samozřejmostí, vyznačují se rolety pro střešní okna MINIROL také velmi příznivou cenou.

Z pohledu uživatele je ovládání rolety instalované před střešním oknem velmi jednoduché a naprosto nezávislé na poloze samotného okna. Znamená to, že roleta může být spuštěna a stínit slunečním paprsků i při otevřeném okně a zajištění dobrého provzdušnění místnosti.

Díky roletám do střešních oken MINIROL může jejich uživatel ušetřit nemalé peníze za topení v zimních měsících a klimatizaci v letním období, což je např. u půdních vestaveb mnohdy opravdu nutností.

Rolety do střešních oken MINIROL jsou konstruovány a montovány přímo na míru a dle požadavků zákazníka! Díky výběru z mnoha barevných provedení, lakování do všech barev vzorníku RAL či užití renolitových fólií v imitaci dřeva lze instalací rolet pro střešní okna MINIROL také doladit vzhled obydlí.