Venkovní rolety - PředokenníVyberte z následujících možností :

 • PŘEDOKENNÍ ROLETY S VIDITELNÝM BOXEM
 • ROLETY SE ZAOMÍTACÍM BOXEM
 • ROLETOVÝ SYSTÉM MONO
 • ROLETY DO ROLETOVÝCH PŘEKLADŮ
 •    Předokenní rolety se ve stále větší míře stávají oblíbeným doplňkem našeho obydlí spojeným s ochranou majetku a úsporou nákladů na vytápění v zimních a klimatizaci v letních měsících. Jedná se o investici,
  která se majiteli rozhodně vyplatí!


  ÚSPORA NÁKLADŮ

  Odbornými zkouškami byla zjištěna úspora nákladů na vytápění až 30% za jednu topnou sezónu.
  Pro standardní rodinný dům tedy ušetříte až 10.000 Kč ročních nákladů vynaložených na vytápění.

  Vezmeme-li v potaz úsporu nákladů spojených se stále častějším využíváním klimatizace v letním období, kdy se z našeho příbytku stává nesnesitelný „skleník“, není těžké si spočítat, jak rychle se nám investice
  do předokenních rolet vrátí.  BEZPEČNOST A OCHRANA MAJETKU


  Je dokázáno, že roletové systémy významným způsobem chrání Vaši nemovitost. V případě odjezdu na dovo-lenou jednoduše spustíte rolety a výrazně tím ztížíte přístup do Vašeho obydlí případným nezvaným hostům. Roletové systémy také spolehlivě ochrání okna před silným větrem, deštěm, sněhem, kroupami či jinými nepříznivými vlivy

  Pokud Vás trápí nadměrná hlučnost zvenku, jsou předokenní rolety opět ideálním řešením. Díky prokázané zvukové izolaci tak rolety dále přispívají ke komfortnímu bydlení.


  VZHLED JIŽ NENÍ PŘEKÁŽKOU

  Zatímco v dřívější době nabízeli výrobci pouze několik základních barevných provedení rolet, a přiznejme si, tento fakt v mnoha případech zvrátil naše rozhodnutí ohledně jejich pořízení, dnes je již naprostým standardem široká nabídka barev dle přání zákazníka.

  Předokenní rolety tak v dnešní době naopak pomáhají jedinečným způsobem dotvořit vzhled našeho obydlí. Tím spíše, využijeme-li nabídky rolet v zaomítacím boxu, který není, jak je již z názvu patrné, nijak viditelný.

  S použitím motorického dálkového ovládání pak poskytují předokenní rolety opravdový luxus,
  který, vezmeme-li v potaz úsporu nákladů na vytápění a klimatizaci, v podstatě neplatíme.


  NEJSOU ROLETY JAKO ROLETY

  Při výběru předokenních rolet bychom měli dát na dlouholeté zkušenosti dodavatele, ať už co se týče samotné výroby rolet, ale samozřejmě také jejich montáže. Rozhodně bychom neměli vybírat pouze na základě ceny.
  I zde obvykle platí, že dražší znamená přeci jen lepší, nemluvě o poskytnuté technické podpoře před i během vlastní realizace.

  Důležitým faktorem je také poskytovaný servis a to jak záruční, tak pozáruční.

  V celkovém zúčtování pak na nákladech za předokenní rolety ještě ušetříme. Jedním z ověřených produktů
  jsou v tomto směru např. rolety značky MINIROL, nabízené prostřednictvím kvalifikovaných partnerů v celé ČR.